markoso 23.4 - 3.5
COLLY 18.4. - 23.4.

Všetky absencie »

Novinky - Cody Eakin rozhodl o konci Dallasu v play off.(bývalý hráč Dallasu vyměněn za Yakupova)

Tým Dallasu vyhrál základní část.Všichni ,ale věděli ,že v play off to nebude procházka růžovým sadem a taky se tak stalo.V prvním kole jsme narazili na Webrise s Winnipegem. První zápas jsme jasně ovládli v poměru 8:2 ,ale druhý zápas jsme si myslel ,že jsme mistři světa a dostali jsme facku 4:2.Ale další 3 zápasy jsem už jasně dominovali a nepustili Winnipeg k ničemu a vyhráli tak 4:1 na série.V druhém kole nás čekal Nashvile s GM Donniem ,který měl v základní části stejně bodů jako tým Dallasu ,ale kvůli horšímu skore zůstali na 2 příčce.Vědělo se ,že to bude hodně vyrovnaná série a kdo postoupí tak bude myslet na Stanley Cup. První zápas si tým Dallasu na domácím hřišti pohlídal a vyhrál 4:1 ,druhý zápas už byl napínavý a skončil 4:3 pro Dallas. Třetí zápas byl velmi napjatý do poslední sekundy.Tým Nashvillu vedl 3:2 ještě 10 sekund do konce ,ale Matt Cullen nepochopitelně netrefil prázdnou branku a trefil boční síť a tak vznikl protiútok Nemeth vyslal Tylera Seguina až na druhou modrou a ten v samostatném úniku nezaváhal a 6 sekund před koncem vyrovnal na 3:3 a v prodloužení vystřelil vítězství David Pastrňák. Tento zápas byl asi nejdůližetější pro další vývoj v sérii.Čtvrtý zápas jsme bohužel prohráli 4:2.Do pátého zápasu jsem šli s tím ,že musíme doma vyhrát pořád jsme vedli o 2 goly ,ale nikdy jsme si náskok neudrželi dlouho a 34 sekund před koncem dal Matt Cullen na 7:7 v prodloužení to bylo spíše taktizovaní než hokej.A v nájezdech všichni 3 hráči Dallasu proměnili nájezd a radovali se z postupu do finále konference.Tam je čekalo překvapení play off a to tým Edmontonu Oilers s GM Creativem. První zápas jsme vyhráli 5:4 v prodloužení a byl to neskutečný hokej nahoru a dolů.Druhý zápas jsme prohráli 6:4 a tento zápas byl klíčový v celém tažení Dallasu v play off. Vedli jsme totiž 3:0 a nedokázali jsme to dotáhnout do vítězného konce.Třetí zápas jsme vyhráli jednoznačně 7:3.Čtvrtý zápas se hrál velmi opatrně a výsledek skončil 2:1 pro Edmonton. Pátý zápas hodně zlomový jsme dostali gola 24 sekund před koncem od Taylora Halla a vědělo se ,že bude problém.V nájezdech vypjatou chvíli nezvládli Seguin se Spezzou a tým Edmontnu se radoval z výhry a vedl 3:2 na série.Šestý a poslední zápas jsme odehráli v aréně soupeře.Vedli jsme 2:0 a vypadalo to ,že Croword to v bráně udrží ,bohužel se tak nestalo a dostal 2 goly ještě v první třetině.Pak ,ale Valerij Nikuskin dal gola na 3:2 ,ale ani ne za 3 minuty vyrovnal Hall. A teď přišla chvíle Codyho Eakina  13 sekund před koncem zápasu udělal solo přes půlku hřiště a posunul Edmonton do finále Stanley Cupu.

Tímto gratuluju Creativovi za výbornou sérii. A přeju mu hodně štěstí ve finále.

Horcof-Fiddley-Yakupov těmto třem hráčům chci poděkovat za výborné play off. Rozhodli několik zápasů a bylo vidět ,že klidně 4 lajna se muže vyrovnat té první.

Chci se rozloučit s týmem Dallasu ,protože už zde nebudu pokračovat za neskutečnou sezonu a skvělou partu lidí.Odcházím do týmu Minnesoty a je jasný cíl minimálně se dostat do play off což se poslední 2 sezony Minnesotě nepodařilo.

Musíte byť prihlásený aby ste mohli čítať a pridávať komentáre !